KOMPEXNÝ SERVIS
KOMPEXNÝ SERVIS Všetko pod jednou strechou - ZMLUVY, KOLKY, KATASTER, OVERENIE PODPISOV, HYPOTÉKA, PRÁVNY SERVIS...
RIEŠENIE HYPOTÉKY
RIEŠENIE HYPOTÉKY Naša realitná kancelária Vám k realitným službám ponúka služby HYPOŠPECIALISTU.
SLUŽBY ADVOKÁTA
SLUŽBY ADVOKÁTA Naša kancelária Vám k realitným službám poskytne bezplatné právne poradenstvo v spolupráci s advokátskou kanceláriou.
PRÁVNA OCHRANA
PRÁVNA OCHRANA Naše zmluvy sú autorizované advokátom, čím Vám poskytujeme najvyššiu právnu ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predávame rovinaté pozemky pri Arboréte Mlyňany

Cena:
14 336,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Zlaté Moravce
Obec: Tesárske Mlyňany
Kategória: Pozemky
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: nie je
Kanalizácia: nie je
Plocha pozemku: 512 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:316

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky pre rodinné domy v obci Tesárske Mlyňany, katastrálne územie Mlyňany. Parcely sa nachádzajú v tesnej blízkosti rozsiahleho parku - Arboréta Mlyňany Slovenskej akadémie vied, v tichom prostredí bez rušivých vplyvov, ale zároveň v dosahu občianskej vybavenosti, 5 km od výjazdu na diaľnicu R1. Plocha pozemkov je variabilná, vzhľadom na súčasný stav je možné vybrať si pozemok s výmerou od 256 m2. Všetky pozemky sa nachádzajú v lokalite novostavieb, konkrétne sa jedná o budúcu individuálnu výstavbu, čomu zodpovedá aj stav prístupovej cesty a inžinierskych sietí. V tesnej blízkosti pozemkov bude vybudovaná elektrická prípojka a vodovod (vydané stavebné povolenie), plyn a kanalizácia zatiaľ nie sú v tejto lokalite zavedené. Všetky pozemky sú rovinaté a nie sú oplotené, prístupová cesta je kamenistá, neskôr sa vybuduje asfaltová prístupová komunikácia.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika. Pozemky sú situované vo vyhľadávanej lokalite v nádhernej prírode, ale zároveň blízko rýchlostnej cesty BA - NR - BB s dostupnosťou do krajského mesta Nitra do 15 minút cesty autom.
Cena 28 € / m2 vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti. Uvedená suma 14 336 € je za pozemok vo výmere 512 m2. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Frančík
Telefón:0948781211
E-mail:peter.francik-ZVNC-rkkb.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.