KOMPEXNÝ SERVIS
KOMPEXNÝ SERVIS Všetko pod jednou strechou - ZMLUVY, KOLKY, KATASTER, OVERENIE PODPISOV, HYPOTÉKA, PRÁVNY SERVIS...
RIEŠENIE HYPOTÉKY
RIEŠENIE HYPOTÉKY Naša realitná kancelária Vám k realitným službám ponúka služby HYPOŠPECIALISTU.
SLUŽBY ADVOKÁTA
SLUŽBY ADVOKÁTA Naša kancelária Vám k realitným službám poskytne bezplatné právne poradenstvo v spolupráci s advokátskou kanceláriou.
PRÁVNA OCHRANA
PRÁVNA OCHRANA Naše zmluvy sú autorizované advokátom, čím Vám poskytujeme najvyššiu právnu ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predávame 3 objekty na pozemkoch 2539 m2, Horné Lefantovce

Cena:
1,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Horné Lefantovce
Ulica: Svätojánska
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 2539 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:271

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj objekty bývalého Liečebného ústavu TARCH v obci Horné Lefantovce, Svätojánska ulica. Plocha: zastavaná 2539 m2, pozemku 2539 m2. Stav objektov: pôvodný stav resp. čiastočná rekonštrukcia administratívnej budovy. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.
V nádhernom prostredí lesoparku na okraji obce Horné Lefantovce (Nitra 20 km) ponúkame na predaj objekty vhodné na podnikateľské účely alebo developerský projekt, prestavbu na byty alebo ubytovacie zariadenie. Súčasťou ponuky sú tri budovy, ktoré v minulosti patrili k objektom využívaným v rámci liečenia a rehabilitácie pacientov Liečebného ústavu tuberkulózy a respiračných chorôb. Jedná sa o 4-podlažnú administratívnu budovu, ktorá je v dobrom technickom stave a začalo sa s jej rekonštrukciou. Táto budova je bezprahovo spojená s objektom telocvične, ktorý môže byť tiež zrekonštruovaný na pôvodný alebo iný účel. Najväčšou nehnuteľnosťou v ponuke je 3-podlažná budova liečebne - tzv. Nový pavilón, rozprestierajúci sa na ploche 1478 m2. Táto budova je v pôvodnom stave a vyžaduje si rozsiahlu rekonštrukciu - ideálne prestavbu na ubytovacie alebo zdravotnícke zariadenie.
Serióznemu záujemcovi je možné poskytnúť materiály k pôvodnému zámeru rekonštrukcie, dokumenty ku stavebnému povoleniu, podnikateľský zámer prestavby na dom opatrovateľských služieb pre seniorov, architektonické štúdie, znalecký posudok a iné.
Cena: na vyžiadanie v realitnej kancelárii. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Frančík
Telefón:0948781211
E-mail:peter.francik-ZVNC-rkkb.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.