KOMPEXNÝ SERVIS
KOMPEXNÝ SERVIS Všetko pod jednou strechou - ZMLUVY, KOLKY, KATASTER, OVERENIE PODPISOV, HYPOTÉKA, PRÁVNY SERVIS...
RIEŠENIE HYPOTÉKY
RIEŠENIE HYPOTÉKY Naša realitná kancelária Vám k realitným službám ponúka služby HYPOŠPECIALISTU.
SLUŽBY ADVOKÁTA
SLUŽBY ADVOKÁTA Naša kancelária Vám k realitným službám poskytne bezplatné právne poradenstvo v spolupráci s advokátskou kanceláriou.
PRÁVNA OCHRANA
PRÁVNA OCHRANA Naše zmluvy sú autorizované advokátom, čím Vám poskytujeme najvyššiu právnu ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predávame pozemok pre viac rodinných domov, Cabaj-Čápor

Cena:
194 960,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Cabaj-Čápor
Kategória: Pozemky
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: pri pozemku
Plocha pozemku: 4874 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:401

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu jedného alebo viacerých rodinných domov v obci Cabaj-Čápor vzdialenej od Nitry cca 10 minút cesty autom. Celková plocha pozemku je až 4874 m2, čo umožňuje jeho rozparcelovanie. Podľa Územného plánu obce Cabaj – Čápor schváleného uznesením Obecného zastupiteľstva sú parcely navrhované ako plochy a objekty s funkciou bývania IBV, pre súkromnú zeleň (záhrady, sady a vinohrady) a budovanie nových komunikácii a inžinierskych sietí. Rozdelenie pozemku na viac stavebných parciel je možné aj vďaka dostatočným rozmerom 25 m šírka x 190 m dĺžka. Mierne svahovitý pozemok je dostupný z asfaltovej prístupovej cesty a na úrovni ulice sú položené všetky inžinierske siete - vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka aj kanalizácia. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Momentálne je nevyužívaný a je potrebné ho skultivovať, na základe spomínaných vlastností sa však jedná o dobrú investíciu pre individuálnych záujemcov alebo menšieho developera. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dobrá občianska vybavenosť a dostupnosť, škola, škôlka, zdravotné stredisko, supermarket, pošta, reštaurácie, čerpacia stanica, ďalšie obchody a služby. Výborné možnosti rekreačného vyžitia - rybolov, turistika, cykloturistika, agroturistika, blízkosť vinohradov, akvapark, kaštieľ Mojmírovce a podobne.
Cena 40 € / m2 je uvedená vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Frančík
Telefón:0948781211
E-mail:peter.francik-ZVNC-rkkb.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.