KOMPEXNÝ SERVIS
KOMPEXNÝ SERVIS Všetko pod jednou strechou - ZMLUVY, KOLKY, KATASTER, OVERENIE PODPISOV, HYPOTÉKA, PRÁVNY SERVIS...
RIEŠENIE HYPOTÉKY
RIEŠENIE HYPOTÉKY Naša realitná kancelária Vám k realitným službám ponúka služby HYPOŠPECIALISTU.
SLUŽBY ADVOKÁTA
SLUŽBY ADVOKÁTA Naša kancelária Vám k realitným službám poskytne bezplatné právne poradenstvo v spolupráci s advokátskou kanceláriou.
PRÁVNA OCHRANA
PRÁVNA OCHRANA Naše zmluvy sú autorizované advokátom, čím Vám poskytujeme najvyššiu právnu ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predávame RD vhodný aj na podnikanie – Tesárske Mlyňany

Cena:
110 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Zlaté Moravce
Obec: Tesárske Mlyňany
Ulica: Orechová
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 3
Úžitková plocha: 239 m2
Plocha pozemku: 697 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:391

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Tesárske Mlyňany, v súčasnosti je využívaný ako výrobná prevádzka a sídlo firmy. Pre tento účel má upravené vnútorné priestory aj exteriér, ktorý môže slúžiť najmä ako parkovisko alebo pre uskladnenie materiálu. Po čiastočnej rekonštrukcii je možné ho využívať aj na plnohodnotné bývanie.
Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku vo výmere 697 m2 v tichej ulici v obci Tesárske Mlyňany, časť Tesáre nad Žitavou, úžitková plocha má 239 m2. Táto lokalita je vzdialená len 1 km od výjazdu na diaľnicu R1 s vynikajúcimi dopravnými možnosťami – Nitra 30 km, Zlaté Moravce 7 km, Vráble 12 km – všetky mestá sú dostupné do 15 minút cesty autom. Aj vďaka tomu je tento objekt zaujímavý pre ďalšie podnikateľské využitie, napríklad sídlo firmy, autoservis, pobočka logistickej firmy, administratívny objekt, taxislužba, výroba a uskladnenie materiálu, potraviny a podobne. Objekt je samostatne stojaci, dvojpodlažný (suterén a prízemie) a začal sa využívať v roku 1930. Od roku 2004 bol využívaný ako predajňa potravín Jednota a boli rekonštruované nášľapné vrstvy podláh, strešná krytina, čiastočne vnútorné omietky, bleskozvod, vnútorné rozvody IS a zariaďovacie predmety v kúpeľni a WC. V roku 2012 bola vybudovaná miestnosť zádveria a v roku 2015 prístavba kancelárskeho priestoru a vstupu do suterénu. V roku 2012 sa uskutočnila rekonštrukcia vnútorných priestorov: vnútorné obklady stien, nové okná a dvere, vykurovanie, vybavenie kuchynky a príprava teplej vody. Objekt je napojený na verejný vodovod, plynovod a elektrickú sieť, odkanalizovanie je momentálne riešené do vlastnej žumpy, ale napojenie na kanalizáciu je v dosahu pár metrov a k dispozícii je aj projektová dokumentácia pre tento účel. Na pozemku sa nachádza aj funkčná studňa s hĺbkou 18 metrov prekrytá dizajnovým prístreškom. V zadnej časti parcely sú vysadené okrasné stromy, pozemok je čiastočne oplotený, zabezpečený alarmom a kamerovým systémom. Pozemok je rovinatý a vyštrkovaný, upravený pre pohodlný vjazd motorových vozidiel. Parkovisko pre viac áut je aj na ulici pred domom.
Vnútorná dispozícia priestorov: zádverie, veľká spoločná kancelária, chodba so vstupom na WC, do kúpeľne a kuchynky so skladom, prístavba druhej kancelárie so samostatným skladom, technickou miestnosťou a policami na mieru. Výrobné priestory sú riešené bez priečok a poskytujú najrôznejšie možnosti využitia, dostupné sú aj samostaným zadným vchodom prekrytým drevenou konštrukciou. Suterén má taktiež samostatný vstup, momentálne slúži ako veľká technická miestnosť, ale poskytuje dostatok miesta pre ďalší skladovací alebo výrobný priestor.
Cena 110 000 € je uvedená vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, samozrejmosťou je bezplatné hypotekárne poradenstvo. K nehnuteľnosti je vypracovaný znalecký posudok, ktorý je možné poskytnúť kupujúcemu pre účely posúdenia výhodnosti tejto investície.
V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Frančík
Telefón:0948781211
E-mail:peter.francik-ZVNC-rkkb.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.