KOMPEXNÝ SERVIS
KOMPEXNÝ SERVIS Všetko pod jednou strechou - ZMLUVY, KOLKY, KATASTER, OVERENIE PODPISOV, HYPOTÉKA, PRÁVNY SERVIS...
RIEŠENIE HYPOTÉKY
RIEŠENIE HYPOTÉKY Naša realitná kancelária Vám k realitným službám ponúka služby HYPOŠPECIALISTU.
SLUŽBY ADVOKÁTA
SLUŽBY ADVOKÁTA Naša kancelária Vám k realitným službám poskytne bezplatné právne poradenstvo v spolupráci s advokátskou kanceláriou.
PRÁVNA OCHRANA
PRÁVNA OCHRANA Naše zmluvy sú autorizované advokátom, čím Vám poskytujeme najvyššiu právnu ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Priemyselný areál 3,6 ha so skladmi - Šurany, Železničná ul.

Cena:
35,00 €/m2
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Šurany
Ulica: Železničná
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 35795 m2
Energ. certifikát: Nemá
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:390

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priemyselný areál v intraviláne mesta Šurany, okres Nové Zámky (Nitra – Jaguar 30 km, Nové Zámky 13 km, Bratislava 100 km) na konci Železničnej ulice (slepá ulica). Veľkou výhodou sú vynikajúce možnosti prístupu do areálu (3 samostatné široké vstupy aj pre nákladnú dopravu), a najmä možnosť napojenia na železničnú sieť – trať je od areálu vzdialená len 10 metrov s bezproblémovým prístupom a teda možnosťou nakládky a vykládky vagónov. Celková výmera areálu je 35.795 m2, z čoho tvoria skladové priestory 1771 m2, spevnené asfaltové plochy 8000 m2 a ostatné nespevnené plochy (druh pozemku – zastavaná plocha a nádvorie) 26.024 m2. V súčasnosti môžu poslúžiť ako skladové priestory 2 prestrešené oceľové sklady, každý s plochou 885 m2 (dĺžka 56 m, šírka 15,6 m, výška 7,5 m) s 2 vstupnými aj výstupnými bránami, 1 bočnou bránou a každý s vlastnou nakladacou rampou pre nákladnú dopravu. Asfaltová podlaha skladových priestorov umožňuje bezproblémovú manipuláciu s uloženým materiálom. V týchto priestoroch je nová elektroinštalácia a v areáli sa nachádza aj trafostanica 50kVA alebo VN 22kV. Z ostatných inžinierskych sietí je v areáli zavedená aj vodovodná prípojka a požiarne hydranty, plyn a kanalizácia sú na hranici pozemku. Súčasťou areálu je aj 30-tonová mostová váha, 2 kancelárske unimobunky, ďalšia v prevedení umyvárka a jedna ako vrátnica. Objekt je celý oplotený cca z 1/3 betónovými prekladmi a z 2/3 drôteným pletivom. Priemyselný areál je vhodný na využitie resp. ďalšiu výstavbu výrobných a skladových priestorov, ako logistické centrum pre špedičné spoločnosti, podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi, prekladisko alebo dlhodobé uskladnenie materiálu a iné. Prístupová komunikácia, ako aj existujúce komunikácie v rámci areálu umožňujú okamžitú realizáciu investičného zámeru. Vlastnícke vzťahy k majetku sú vysporiadané a nehnuteľnosť sa predáva ako celok bez tiarch.
Cena 35 € / m2 (tj. 1.252.825 € s DPH) je uvedená vrátane kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, samozrejmosťou je aj hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Frančík
Telefón:0948781211
E-mail:peter.francik-ZVNC-rkkb.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.