KOMPEXNÝ SERVIS
KOMPEXNÝ SERVIS Všetko pod jednou strechou - ZMLUVY, KOLKY, KATASTER, OVERENIE PODPISOV, HYPOTÉKA, PRÁVNY SERVIS...
RIEŠENIE HYPOTÉKY
RIEŠENIE HYPOTÉKY Naša realitná kancelária Vám k realitným službám ponúka služby HYPOŠPECIALISTU.
SLUŽBY ADVOKÁTA
SLUŽBY ADVOKÁTA Naša kancelária Vám k realitným službám poskytne bezplatné právne poradenstvo v spolupráci s advokátskou kanceláriou.
PRÁVNA OCHRANA
PRÁVNA OCHRANA Naše zmluvy sú autorizované advokátom, čím Vám poskytujeme najvyššiu právnu ochranu pri predaji Vašej nehnuteľnosti.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Pozemok 442 m2 v Tesárskych Mlyňanoch, len 15 minút od NR

Cena:
13 260,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Zlaté Moravce
Obec: Tesárske Mlyňany
Kategória: Pozemky
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: pri pozemku
Plocha pozemku: 442 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:382

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu menšieho rodinného domu v obci Tesárske Mlyňany, časti Tesáre nad Žitavou. Plocha parcely 442 m2. Rovinatý pozemok je neoplotený, vedie k nemu asfaltová prístupová cesta a disponuje všetkými sieťami v blízkosti - na úrovni cesty sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka aj kanalizácia. Za pozemkom vedie železničná trať a najväčším benefitom je blízkosť napojenia na rýchlostnú cestu R1 len 1 km, vďaka čomu je veľmi dobre dostupný - krajské mesto Nitra je vzdialené 15 minút cesty autom, Bratislava 60-90 minút, okresné mesto Zlaté Moravce 10 minút, Vráble tiež cca 10 minút cesty. Vzhľadom na rozmery parcely a ochranné pásmo železnice je táto ponuka vhodná pre výstavbu menšieho rodinného domu, chaty, záhradného domčeka, skladu; alebo ako záhrada, parkovisko a podobne. Dokumenty ku stavebnému povoleniu – vyjadrenie obce o funkčnom využití pozemku a predbežné súhlasné stanovisko ŽSR k výstavbe na predmetnej parcele – sú k dispozícii v realitnej kancelárii.

Cena 13 260 € (tj. 30 € / m2) zahŕňa kompletný právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Frančík
Telefón:0948781211
E-mail:peter.francik-ZVNC-rkkb.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.